Program k utkání #8
Program na víkend 4. - 5. 11. 2023
Program k utkání#8

Třetí juniorské derby je tady!

Vítáme všechny fanoušky domácího i hostujícího týmu na letos již třetím plzeňském juniorském derby. Týmům se nedaří dle představ a před vzájemným utkáním se jedná o souboj posledního celku tabulky s předposledním. Vítáme Vás na utkání.

V předchozích dvou případech uspěla juniorka Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA a vstoupila do sezóny lépe, ale v posledních zápasech se jim nedaří a naopak hostující tým FBŠ Gorily Plzeň předvádí postupně zlepšené výkony a v tabulce už se díky vítězství nad Štíry z Budějovic posunuly před náš výběr.

První vzájemný zápas v sezóně se hrálo na hale Lokomotiva, kde zvítězila Akademie 7:3. Následně v rámci kvalifikace hrály doma Gorily, které podlehly Akademii 3:6. Nyní se hraje znovu na jiné plzeňské hale, na Slavii. Kdo bude tentokrát úspěšnější?

Poslední zápas Akademie
Předchozí víkend se našim borcům vůbec nevydařil a dvakrát prohráli se soupeři z Prahy. V sobotu nestačili již potřetí na Wizards Praha a prohráli 2:6, v neděli pak podlehli Panthers Praha 5:9. 

Užijte si DERBY!


Muži A hrají v Jaroměři také v sobotu, začátek zápasu je stanoven na 19:00. Po domácí porážce s Milevskem si určitě budou chtít napravit reputaci a odvést si cenné tři body z horké jaroměřské půdy. Držte na dálku palce!

Zpět na úvod