Program k utkání #2425/1
HISTORY GAME: FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Ústí
Program k utkání#2425/1

HISTORY GAME: Muži A se poprvé doma představí v 1. lize

Historicky první domácí zápas v 1. lize mužů je tady! Naši borci přivítají v domácí hale jednoho z favoritů celé soutěže - Florbal Ústí. Vítáme Vás na utkání a těšíme se na celou sezónu!

Zápas je spjat s historií klubu a můžete se těšit na přestávkový program zaměřený právě na toto téma. V rámci první třetiny můžete soutěžit o ceny, které se budou předávat o druhé pauze a vyhlašovat na konci přestávky první. Kvíz je spjat s historií klubu a soutěžit můžete na odkazu níže:

KVÍZ O HISTORII KLUBU - PŘESTÁVKOVÁ SOUTĚŽ

Vyhlášení vítězové kvízu si dojdou pro cenu ke stolku pořadatelů během druhé přestávky. O druhé pauze se můžete těšit na soutěž ve střelbě na prázdnou branku z poloviny hřiště. Náš maskot Slávka si vybere hozením míčku tři účastníky.

INFORMACE O PRODEJI PERMANENTEK A NÁVŠTĚVĚ UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE.

Florbal Ústí v rámci 1. kola prohrálo svůj úvodní zápas na domácí půdě proti BUTCHIS v poměru 4:5 a určitě nebude chtít prohrát dva zápasy v řadě, navíc jako jeden z favoritů celé soutěže. Do Plzně si tak jede jednoznačně pro tři body a bude na domácích, aby potvrdili, že do této soutěže opravdu patří. Veškeré další informace k utkání naleznete v přiloženém PREVIEW.

Děkujeme za návštěvu a užijte si první domácí utkání v sezóně 2024/2025!